Renowacja felg | Prostowanie felg Lublin

Polskie drogi, na których nie brakuje wyboistych nierówności, oraz krawężniki o wysokich i ostrych krawędziach to duże wyzwanie dla naszych aut. Jazda po koleinach i częste parkowanie w widoczny sposób odbijają się zwłaszcza na stanie technicznym i wyglądzie kół – w takich sytuacjach często bowiem dochodzi do uszkodzeń ich obręczy, pęknięć i zakrzywień, do tego felgi z czasem łuszczą się i tracą kolor, przez co wymagają nie tylko ciągłych napraw, ale też niekiedy gruntownego odnowienia.

Od czasu do czasu konieczna bywa kompleksowa renowacja, na którą składa się prostowanie felg za pomocą specjalistycznego sprzętu i malowanie felg metodą proszkową. Jeśli szukasz serwisu, który zajmie się tym wszystkim w sposób solidny i fachowy, dobrze trafiłeś. Jedną z najważniejszych usług, jakie oferujemy w naszym serwisie, jest profesjonalna renowacja felg aluminiowych i stalowych. Prostowanie felg przeprowadzamy przy użyciu przeznaczonej do tego celu nowoczesnej maszyny, która odwracając zakrzywienie przywraca obręczy koła właściwy kształt. Malowanie felg z kolei wykonujemy nanosząc na jej powierzchnię specjalny lakier i utwardzając go w temperaturze 140 – 200°C. Wbrew pozorom taka renowacja felg w naszym serwisie wcale nie kosztuje majątku, jeżeli więc chcesz dobrze zadbać o swoje auto i nie zbankrutować przy tym, zapraszamy do nas!

Zobacz jak wygląda proces prostowania felg

Świadczymy usługi naprawiania oraz spawanie pęknięć w felgach aluminiowych. Nasz serwis dysponuję specjalistyczną spawarką TIG, która to umożliwia w osłonie argonu spawanie pęknięć, zapewniając odpowiednią wytrzymałość spawu. Gdy masz uszkodzony rant w feldze my go obrobimy. Obróbka polega na stoczeniu rantu w taki sposób, aby uszkodzenia były niewidoczne. Na czas naprawy istnieje możliwość założenie kół zastępczych do niektórych aut, lub auto zastępcze. Naprawiamy felgi „od ręki”  po telefonicznym umówieniu się. Serdecznie zapraszamy!

Koszt podstawowych napraw rozpoczyna się zaledwie od 50 zł.

i jest uzależniony od stopnia uszkodzenia felgi.

Zapoznaj się z galerią naszych realizacji